Support
DORMA EMAIL

info.dk@dormakaba.com

DORMA TELEFON

Ønsker du support, råd eller vejledning: +45 44 54 30 00

Kontakt

Projektrådgiver og salgskonsulenter

DORMA DANMARK A/S

Sales Support
+ 45 4454 3000
info.dk@dormakaba.com

Steen Allermand
Salgskonsulent Lodging / Hotelsystemer
Mobil +45 2462 2170
steen.allermand@dormakaba.com

Trille Andersen
Salgskonsulent Øst
Mobil +45 51 28 09 42
trille.andersen@dormakaba.com

Michael Enger
Salgskonsulent låsesmede
Mobil +45 21 64 38 33
michael.enger@dormakaba.com

Jan Madsen
Salgskonsulent Vest
Mobil +45 21 64 77 17
jan.madsen@dormakaba.com

Kasper Rejnholdt
Salgskonsulent PAS
Salgskonsulent Island
Mobil +45 24 62 21 74
kasper.rejnholdt@dormakaba.com

Michael Svantemann
Salgskonsulent – Beslag til glas
Mobil +45 44 54 30 00
michael.svantemann@dormakaba.com

Michael Valentin Hansen
Salgskonsulent adgangskontrol
Mobil +45 29 25 21 76
michael.valentin.hansen@dormakaba.com

Ole Bech
Projektrådgiver
Mobil: +45 20 11 30 77
ole.bech@dormakaba.com

Morten Schumann
Projektrådgiver og arkitektrådgivning
Mobil +45 30 45 80 20
morten.schumann@dormakaba.com

teaser_image