OD WYCENY DO ZAMÓWIENIA



Zespół pracowników DORMA udzieli niezbednych informacji oraz dołoży wszelkich starań w przygotowaniu kompleksowej oferty spełniającej Państwa oczekiwania.

  • Zapewniamy pomoc techniczną w doborze produktów
  • Profesjonalną obsługę

WYCENY I ZAMÓWIENIA DRZWI AUTOMATYCZNYCH OBROTOWYCH:


Jacek Rutkowski
Kom.: +48 668 399 907
E-mail: jacek.rutkowski@dormakaba.com



WYCENY I ZAMÓWIENIA OKUĆ DO KONSTRUKCJI SZKLANYCH:


Marcin Koprowski
Product Marketing Manager
Glass Fittings - Poland
Kom.: +48 668 399 906
E-mail: marcin.koprowski@dormakaba.com

 


WYCENY I ZAMÓWIENIA DRZWI AUTOMATYCZNYCH I TECHNIKI DRZWIOWEJ:


Magdalena Zuzelska
Kierownik ds. Wycen
Kom.: +48 668 399 903
E-mail: magdalena.zuzelska@dormakaba.com

 


WYCENY I ZAMÓWIENIA OKUĆ ELEKTRYCZNYCH I KONTROLI DOSTĘPU:


Roman Piechota
Product Marketing Manager
Door Control, Electronic Access Control
Kom.: +48 668 399 904
E-mail: roman.piechota@dormakaba.com

 


WYCENY
I ZAMÓWIENIA ZAMKÓW SEJFOWYCH


Piotr Walewski
Product Marketing Manager
PSM Zamki sejfowe
Kom.: +48 724 695 501
E-mail: piotr.walewski@dormakaba.com

 


WYCENY
I ZAMÓWIENIA AKUSTYCZNYCH ŚCIAN MOBILNYCH:


Pawel Kula
Doradca Techniczno-Handlowy
Kom.: +48 668 399 919
E-mail: pawel.kula@dormakaba.com

teaser_image